O nas

Witaj serdecznie 🙂
Dziękujemy za odwiedzenie naszego bloga.

Chcemy się z Tobą podzielić tym, co jest dla nas najważniejsze 😊

Czyli tematami skutecznych rozwiązań dla zdrowia oraz rozwoju osobistego. 

Dużo podróżujemy. Dalej się kształcimy bo życie to ciągła nauka.

 

Pasjonaci zdrowego stylu życia. Na co dzień małżeństwo Gloria i Adam, które za główny cel stawia sobie w życiu promocję zdrowia i szeroko rozumianą profilaktykę.

Gloria Dobrzyńska – wegetarianka, dietetyk z ponad 10 letnim stażem. Absolwentka AM w Gdyni, pasjonatka zdrowej kuchni. Swoim pacjentom pomaga przede wszystkim w zmianie nawyków żywieniowych, docierając do sedna problemu, z którym się borykają. W swojej pracy dąży do uregulowania w organizmie ludzkim homeostazy. Zwraca uwagę na poziom komórkowy, na którego poziomie decyduje się ludzkie zdrowie czy choroba. Konsultant marki DuoLife >>, która proponuje dla Ciebie konkretne rozwiązania profilaktyczne, z dala od cywilizacyjnych chorób, takich jak stres, choroby serca, nowotwory itp. Dzisiejsze społeczeństwo skażone jest zbyt dużą ingerencją chemiczną, wszechobecnym fast-foodem, farmakologią, która niby oferuje pigułkę chemiczną na każdy problem. Pamiętać należy, że organizm składa się z wielu współpracujących ze sobą synergicznie organów i bilionów komórek. Żyj świadomie >>

Moja pomoc dla Ciebie.

Możesz ją otrzymać po wypełnieniu ankiety zdrowia>>

 

Adam Dobrzyński – wegetarianin, sportowiec od ponad 20 lat, maratończyk-lekkoatleta, propagator naturalnego biegania i promocji zdrowia poprzez aktywność ruchową. Pasjonat zdrowego odżywiania, medycyny naturalnej, podróżowania i techno nowinek. Zwycięzca i top runner na różnych zawodach biegowych w kraju i zagranicą.

Nigdy się nie poddawaj.
Nawet jak po drodze są pewne trudności.

Rekordy biegowe na dystansach olimpijskich:

1500m 3,44
3000m z przeszkodami 8,24
5000m 13,53
10000m 28,39
Maraton 2,12,35

 

Jeśli chcesz poprawić jakość swojego życia i zdrowia, to jest to miejsce na pewno dla Ciebie. Rozgość się.  Mamy nadzieję, że wszystkie informacje tu zawarte będą dla Ciebie przydatne. Udanej lektury 🙂

Warto zapomnieć o złych wspomnieniach
i ulec działaniu inspiracji w zgodzie z prawami natury…

Na naszym blogu otrzymasz wiele informacji w jaki sposób można kultywować zdrowy styl życia w obecnym zamęcie cywilizacji europejskiej. Chodzi nam przede wszystkim o profilaktykę zdrowotną szeroko pojętą. Nie warto jest czekać na pogorszenie zdrowia. Wtedy kiedy jest już źle… Metod jak wiemy jest ogrom i część z nich działa niesamowicie skutecznie. Obserwując i stosując niektóre z nich (sprawdzone praktycznie w ostatnich latach) z powodzeniem można je zastosować w profilaktyce zdrowotnej oraz leczeniu pod kontrolą dobrego lekarza i dietetyka z holistycznym podejściem do organizmu. Synergia w działaniu i holistyczne podejście do człowieka to podstawa utrzymania zdrowia. Organizm ludzki to nie tylko serce czy nerki… To połączony układ wzajemnie oddziaływających na siebie komórek wszystkich organów… Stosowanie i wybór leczenia metodami naturalnymi jest zawsze kwestią wiedzy, doświadczenia, wyczucia oraz zaufania do własnego organizmu. Obserwujemy zatrważający wzrost zachorowań na przeróżne choroby tzw. cywilizacyjne w tym niebezpieczne nowotwory. Mamy także okazję widzieć jak ogrom ludzi szafuje własnym zdrowiem, inwestując swoje czasem ciężko zarobione pieniądze w utratę zdrowia. Choroba to efekt końcowy tego łańcucha. Najczęściej zaczyna się od ignorancji prozdrowotnej oraz braku należytej wiedzy tych osób, które na to pracują konsekwentnie, dobre kilka lat. Niektórzy mówią na ciężkie choroby, że to genetyka. To raczej bzdura, jakby rozejrzeć się wokół. Genetyka to według nas niewielki procent. Warto więc zawczasu samemu zacząć się interesować i edukować na temat własnego zdrowia. Mamy obecnie dużo więcej możliwości czy informacji praktycznych w tym zakresie niż wcześniej.
Dziękujemy mądrym lekarzom, doktorom, którzy popierają naturalne, sprawdzone, często wiekowe metody leczenia, a nade wszystko mówią o naturalnej profilaktyce. Kilku z Was poznaliśmy osobiście i otrzymaliśmy też bardzo cenne wskazówki na nasze kolejne lata doświadczeń. Te osoby mają bardzo dobre efekty ze swoimi pacjentami, którzy ich wcześniej posłuchali. Mówią oni stanowcze „NIE” chemicznym metodom, szkodliwym dla zdrowia naszych bilionów komórek. Nie możemy roztrwonić ponadczasowej i sprawdzonej wiedzy wielu pokoleń na temat funkcjonowania organizmu, jak i działać wbrew naturze.

Warto wiedzieć 🙂

Zaczynamy od porządku na talerzu. Jedzenie ma niezmienne znaczenie. Skomponowanie dobrych i zdrowych posiłków to pierwszy klucz do zdrowia. Unikanie fast foodów, złych napojów gazowanych oraz żywności silnie przetworzonej to pierwszy krok do lepszego zdrowia w przyszłości. Następnie, wszystkie dobre i skuteczne metody wspomagania organizmu bez skutków ubocznych to świetny dodatek do zdrowego odżywiania. Większość z nich stosujemy czasowo, a niektóre z nich warto zastosować częściej jak:  mikroelementy, antyoksydanty czy minerały, aby poprawić jakość codziennego pożywienia i dożywienia na poziomie komórkowym. Powszechna żywność w naszych czasach jest dużo bardziej uboższa w mikroelementy i witaminy>> niż 50-100 lat temu. Nasz organizm nie jest w stanie sam wyprodukować np. witaminy C czy niezbędnych minerałów. Każda pojedyncza i rodząca się komórka naszego ciała potrzebuje je każdego dnia do prawidłowego funkcjonowania.

Bądź więc przewlekle zdrowa/y 🙂

 

Ludzie sukcesu ciągle się uczą i rozwijają. 
Ludzie przeciętni uważają, że już wszystko wiedzą.
Harv Eker

#paris #one #day #at #night
Najgorszy jest lęk przed czymś, czego nie można nazwać.

#misja #me #ja #now
Zawsze i wszędzie możesz wszystko.
Michał Wawrzyniak

#berlin #city #bundestag

Jeśli możesz o tym marzyć, znaczy, że możesz też to zrobić.
Brian Tracy

HILL: Zanim osiągnął pan swój zdeterminowany wielki cel,
W sercu każdej trudności spoczywa ukryta możliwość.
Albert Einstein

#we #are
Wygrywa tylko ten, kto ma jasno określony cel
i nieodparte pragnienie, by go osiągnąć.

Napoleon Hill

#zaans #schans #near #amsterdam

Najlepszy czas na działanie jest TERAZ!
Mark Fisher

Dreams come True. Vemmik near Brandenburg tor. Berlin. #brandebburgertor
Pies jest jedyną istotą na świecie,
która bardziej kocha Ciebie niż samego siebie.
J. Billings

instagram.com/vemmik #hej #me #gloria #travel #time #day #true #instagram #sky #sea
Kochać samego siebie – to początek romansu na całe życie.
Oskar Wilde

upload
Życie zaczyna się po opuszczeniu wygodnego kokonu.
Neale Donald Walsh

 

Zapraszamy więc Ciebie do obserwacji naszego Bloga. 😊😍

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.