Polecamy

Jest wiele rzeczy, które sami najpierw sprawdzamy i możemy Tobie z czystym sumieniem polecić 🙂  Tutaj będzie na to miejsce. Chodzi szczególnie o bardzo skuteczne ROZWIĄZANIA dla zdrowia. Inne informacje znajdziesz zawsze w aktualizacjach wpisów w kategoriach Zdrowie ,  Blog czy 60 sekund zmian.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu jeśli masz pytania 🙂

 

DuoLife Dzień

DuoLife Dzień to zamknięta w butelce esencja życia, zdrowia i energii. Starannie wyselekcjonowane, naturalne składniki z całego świata, z pasją połączone w jedność, przy zachowaniu najwyższych norm jakości oraz innowacyjnego systemu synergii. DuoLife Dzień to odpowiedź dla wszystkich tych, którzy chcą aktywować psychomotorykę swojego organizmu oraz dostarczyć wyjątkowych substancji potrzebnych do prawidłowego funkcjonowania każdego dnia.

Produkt to 98% ekstraktów tych roślin. Szczegóły znajdziesz tutaj>> 

Zero konserwantów, szklana butelka. Bez żadnej pasteryzacji termicznej.

DuoLife Noc

DuoLife Noc to zamknięta w butelce esencja życia, zdrowia i spokoju. Starannie wyselekcjonowane, naturalne składniki z całego świata, z pasją połączone w jedność przy zachowaniu najwyższych norm jakości oraz innowacyjnego systemu synergii. DuoLife Noc to odpowiedź dla wszystkich tych, którzy pragną, aby po spokojnej nocy i pełnemu zregenerowaniu sił witalnych móc cieszyć się życiem, dostarczając unikalnych substancji potrzebnych Twojemu organizmowi.

Produkt to 98% ekstraktów tych roślin. Szczegóły znajdziesz tutaj>>

Zero konserwantów, szklana butelka. Bez żadnej pasteryzacji termicznej.

 

Zobacz Katalog Produktowy >>

Opinia Dr Piotr Kardasza na temat DuoLife Dzień i Noc
Jest on przewodniczącym Rady Naukowej DuoLife Polska

Suplement DuoLife wywodzi swą nazwę od dwutorowego działania wyrafinowanej formuły doboru cudownych w działaniu substancji, pogrupowanych po 13 ekstraktów roślinnych, w celu wspierania psychomotorycznej aktywności organizmu w dzień (DuoLife Dzień) i wyciszenia emocji, neutralizacji toksyn i pogłębionego snu w nocy(DuoLife Noc). DuoLife jest wyjątkowym, niewątpliwie jednym z najlepszych suplementów na naszym rynku, o kompleksowym działaniu, dostosowanym do potrzeb dietetycznych zarówno dorosłego jaki młodego człowieka. Skuteczność działania DuoLife oparta jest na wykorzystaniu wspomagania wewnętrznych mechanizmów samonaprawczych na poziomie komórkowym naszego organizmu. Przy pomocy wyznaczonej zdumiewającymi siłami korekcyjnymi m.in. soków Noni (Mirinda citrifolia), Żeń-Szenia i Vilcacora. Umiejętnie wzbogacono je mikroelementamii substancjami czynnymi, pozyskanymi z roślin naszej strefy klimatycznej. 

Warto podkreślić, że przy doborze odpowiednich roślinnych ekstraktów, wykorzystano najnowsze wyniki badań nad skutecznością i sposobem działania czynnych substancji roślinnych, które to badania zaowocowały przyznaniem dwóch kolejnych nagród Nobla z dziedziny medycyny dla dr Bloble i zespołu dr Ignarro.

Podczas tworzenia DuoLife finezyjnie dobrano zestaw roślinnych wyciągów tak, aby powstał harmonijny preparat roślinny. Suplement diety DuoLife to wyjątkowy, idealnie, synergicznie zestawiony produkt bez konserwantów i o szerokim wachlarzu działań prozdrowotnych, który minimalizuje efekty zanieczyszczeń środowiska, stresu i niepełnowartościowej, przesyconej konserwantami żywności.

DuoLife, jako ekstrakt wyjątkowo dobranych roślin z ich czynnymi substancjami oferuje nam:

– Likwidację wolnych rodników
– Oczyszczenie organizmu przez wiązanie toksyn i metabolitów
– Regulację pracy całego układu pokarmowego
– Wzmocnienie mechanizmów immunologicznych
– Stabilizację pracy układu hormonalnego
– Zapewnienie optymalnego odżywiania komórkowego
– Wspieranie prawidłowej pracy układu krwionośnego
– Usprawnienie pracy układu nerwowego i poprawę samopoczucia
– Tonowanie objawów alergii
– Wzmocnienie mechanizmów regeneracyjnych
– Głęboki, przywracający siły sen
– Opóźnienie procesów starzenia
– Przywrócenie homeostazy organizmu

Warto też podkreślić, że DuoLife to suplement przygotowany przez polskich specjalistów i polskiego producenta przy zastosowaniu najwyższej jakości surowców roślinnych.

Opinie znajdziesz tutaj  lub na grupie FB Duolife pomogło i DuoLife pomaga i radzi.

***

Okłady Kinotakara

Kinotakara to okłady, które pomagają w detoxie organizmu i nie tylko.
Więcej informacji znajdziesz w kategorii Zdrowie >>

***

Bemer i jego fizykalne działanie na mikrokrążenie

Więcej informacji znajdziesz w kategorii Zdrowie >>