Softmarketing

Witaj serdecznie w zakładce webinar 😍 

Chcemy Ciebie zapoznać z czterema rozwiązaniami bez wychodzenia z domu. Jeśli jesteś zainteresowana/y wybierz dla siebie odpowiednią tematykę konferencji on-line. Jedną z czterech. W każdej chwili możesz wybrać kolejną lub po prostu skontaktować się z nami.

 

Klikając w dany link zobaczysz kiedy wybrany webinar się rozpoczyna. Wystarczy wypełnić swoje dane abyśmy byli pewni, że to Ty, a nie robot i w ten sposób dostaniesz powiadomienie na mail i telefon o najbliższym terminie wybranej przez Ciebie konferencji, która jest tylko na żywo w danym dniu i godzinie. Nic to oczywiście nigdy nie kosztuje. Ta wiedza jest za darmo specjalnie dla Ciebie.

 

Webinar nr 1

Jeśli interesuje Ciebie Zdrowie i jego Profilaktyka to zapraszamy w każdy czwartek o godzinie 12 lub 20.

Tutaj możesz się zarejestrować >>

 

 

Webinar nr 2

Jeśli interesuje Ciebie SoftMarketingCzłowiek w Centrum Uwagi – to zapraszamy w każdy poniedziałek i środę o godzinie 12 lub 20.

Tutaj możesz się zarejestrować >>

 

 

Webinar nr 3

Jeśli interesują Ciebie Nowoczesne Formy Biznesowe połączone ze Zdrowym Stylem Życia to zapraszamy w każdy wtorek o godzinie 12 lub 20.

Tutaj możesz się zarejestrować >>

 

 

Webinar nr 4

Jeśli uważasz, że miejsce w którym jesteś jest dla Ciebie nieodpowiednie, a co gorsza nie robisz tego z pasją jak większość ludzi to zapraszamy Ciebie do zapoznania się z inna alternatywą biznesową w każdy piątek o godzinie 12 lub 20.

Może też poszukujesz dodatkowych źródeł finansowych? Jeśli tak to jest to również konferencja dla Ciebie.

Tutaj możesz się zarejestrować >>

 

 

 

Dziękujemy za poświęcony czas  i odwiedzenie naszego bloga 😍🙂