Nowotwory plagą naszych czasów

Nowotwory to problem społeczny i warto świadomie o nim wiedzieć.  
Choroby nowotworowe są już traktowane jako jedna z plag XXI wieku.

Kto z nas nie słyszał o raku? Kto nie ma wśród swoich bliskich osób, które na niego wcześniej zmarły? Chyba każdy z nas już miał swoje „spotkanie” z tą także uleczalną chorobą. Medycyna akademicka jednak nie radzi sobie z rakiem, wręcz przeciwnie – kapituluje już na wstępie choroby zalecając ludziom tylko szkodliwą chemioterapię i radioterapię. Tylko parę procent ludzi przeżyje kolejne 5 lat po tych „słusznych metodach”.

Na dziś lepiej nie będzie jeśli ten stan się utrzyma, a świadomość społeczna znacznie nie wzrośnie na poziomie profilaktyki.

Profilaktyka prozdrowotna to podstawa. Jedzenie także ma niezmiennie znaczenie. Dodatkowo na rynku są różne preparaty, kuracje które znakomicie sprawdzają się w walce z tą chorobą. Świetnie działają jako dodatkowa pomoc w profilaktyce, obok zdrowszego odżywiania. Dlatego ważne jest to co się wkłada do ust.

Zapraszamy więc Ciebie do obejrzenia filmowych dokumentów w kontekście nowotworów. Świetny materiał edukacyjny i każdemu go gorąco polecamy, abyśmy wszyscy byli zdrowi! 🙂

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.